Peagi käes kõige ilusam aeg...

See on  aeg kus tahaks luua midagi ilusat ja südamest.
Aega on läinud mööda väga palju. Tehtud on mega palju ja õpitud samuti. On minu lemmik aeg aastas tulemas. Ma muutun kuidagi mõtlikuks ja tahaks vaid nokitseda midagi. Igal aastal tahaks midagi teistmoodi teha kui varem. Veeretad pärleid näpuvahel ja samas ideed on juba peas paberi valikul ja teostusel.
Nüüd kui koolis on aeg juba seal maal, et saab reaalselt ka midagi teha oma kätega on ka mõtted puidu tööl rohkem. Kuigi minu kärsitu hing tahaks kiiremin asju valmis teha kui koolis tegelikult asi liigub :). Aga see juba minu probleem.  Aga jah viimasel ajal olen mõelnud, mis on see midagi, mida teised ei paku aga huvi oleks, et leida oma nišš. Ja siis saingi aru, et tuleb jääda ise endaks! Ja pakuta asju just sellisena nagu oleme oma perega siiani teinud, ehk siis iga töö on eriline ja püüame ka jätta selle nii. Mass toodangut teha ei taha ja samas kes tahaks, et tal sama sugune on kui naabril või sõbral.
Laadal käimine on meespere käes hetkel ja  tuleb harva ette.
Viimane laat oli üle pikka aja Valga Inglilaat.
Tore väike laat ja meie pere toodangu vastu tunti ka huvi.
Enne laata tahad ikka ju kaupa oleks seal rohkem väljas ja valik suurem,
kuid seekord jäi nii mõnigi asi laua alla, sest lihtsalt valik ei mahtunud lauale.
Seega on tore, et oleme oma kodulehele valmis saanud, et siis näidata mis valik meil tegelikult on olemas ja mida me kõike veel teha saame.
Mõnda aega jamas siine kirjavahetus ja tellimused. Kirjad saime kätte, kuid vastused vist tellijateni ei jõudnud.

Nüüd leidsime lahenduseks  FB  Messengeri akna. Selle kaudu on võimalik otse meiega suhelda ja vastused ei lähe kaduma. Kuna e-poena on väga keeruline kodulehte teha, sest kõik tooted on erinevad ja vajavad erinevat lähenemist.
Siis kõige lihtsam on meiega ühendust võtta ja tellimused esitada just selle akna kaudu.
Ilusat jõulu ootus aega ja loodan,
et leiate meie lehelt midagi mis teie lähedasi rõõmustaks.


Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Alguses ei saanud vedama.

Järgmine

Kiire aeg me perel.

Jaga seda artiklit